فایل word به كارگيري مدل رياضي مناسب به منظور تخصيص اعتبارات عمراني استاني فصول بودجه به شهرستان هاي استان خراسان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word به كارگيري مدل رياضي مناسب به منظور تخصيص اعتبارات عمراني استاني فصول بودجه به شهرستان هاي استان خراسان دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word به كارگيري مدل رياضي مناسب به منظور تخصيص اعتبارات عمراني استاني فصول بودجه به شهرستان هاي استان خراسان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word به كارگيري مدل رياضي مناسب به منظور تخصيص اعتبارات عمراني استاني فصول بودجه به شهرستان هاي استان خراسان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word به كارگيري مدل رياضي مناسب به منظور تخصيص اعتبارات عمراني استاني فصول بودجه به شهرستان هاي استان خراسان :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دانش مديريت

تعداد صفحات :27

ارایه مدل های مناسب بودجه ریزی برای اعمال مواد قوانین برنامه و تبصره های بودجه سالیانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین منظور مقاله حاضر كه حاصل مطالعه ای در این باره است درصدد ارایه مدلی برای بهینه سازی تخصیص اعتبارات بند الف تبصره 6 قانون بودجه به شهرستان های استان است. در این مقاله ضمن توجه و تعیین اهمیت و وزن شاخص های توزیع اعتبار عمرانی استانی به شهرستان های استان، فاصله وضع موجود هر شهرستان تا وضع مطلوب كه همان اهداف برنامه پنج ساله است تعیین می شود. بودجه مورد نیاز هر شهرستان نیز محاسبه می شود و با الگوی پیشنهادی تسهیم به فاصله ثابت تخصیص اعتبار بین شهرستان ها صورت می گیرد. مدل یاد شده بر اساس داده های مربوط به سال 1381 سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان صورت بندی می شود. نتایج حاصل از مدل، با نتایج روش فعلی مورد استفاده سازمان (تسهیم به نسبت) مقایسه شده و نشان داده می شود كه روش جاری سازمان بهینه نیست.
كلید واژه: بهینه سازی، تخصیص اعتبار، تصمیم گیری چندمعیاره

لینک کمکی