فایل word مدل سازي و شبيه سازي تاثير تابش مايکروويو بر روي مواد با گذردهي وابسته به فرکانس و حرارت به کمک روش FDTD

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word مدل سازي و شبيه سازي تاثير تابش مايکروويو بر روي مواد با گذردهي وابسته به فرکانس و حرارت به کمک روش FDTD دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مدل سازي و شبيه سازي تاثير تابش مايکروويو بر روي مواد با گذردهي وابسته به فرکانس و حرارت به کمک روش FDTD  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مدل سازي و شبيه سازي تاثير تابش مايکروويو بر روي مواد با گذردهي وابسته به فرکانس و حرارت به کمک روش FDTD،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مدل سازي و شبيه سازي تاثير تابش مايکروويو بر روي مواد با گذردهي وابسته به فرکانس و حرارت به کمک روش FDTD :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مهندسي برق و مهندسي کامپيوتر ايران

تعداد صفحات :12

در این مقاله روشی سریع برای شبیه سازی فرآیند گرمایش مایکروویو در مواد مخلوط به ویژه مواد آلی و ترکیبات نفتی معرفی می شود. با بکارگیری روش FDTD در مواد واپاشنده و ارایه روش FD)TD) که بر مبنای رابطه تلفیقی بین میدان های E و D و یا بر اساس رابطه تفاضلی بین این دو میدان می باشد مساله فرآیند گرمایش مایکروویو مدل سازی و مشابه سازی شده است. با بکارگیری این روش زمان طولانی و حجم حافظه زیاد مصرفی برای تحلیل محیط های واپاشنده بسیار بهبود پیدا کرده است. نهایتا این روش برای مشابه سازی فرآیند گرمایش مایکروویو در برخی از انواع نفت خام بکار گرفته شده و نتایج ارایه شده است.
كلید واژه: روش FDTD، گرمایش مایکروویو، ترکیبات نفت

لینک کمکی