فایل word بررسي تاثير زوج درماني به شيوه ايماگوتراپي بر افزايش صميميت زوجين مراجعه كننده به مراكز مشاوره در شهر اصفهان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word بررسي تاثير زوج درماني به شيوه ايماگوتراپي بر افزايش صميميت زوجين مراجعه كننده به مراكز مشاوره در شهر اصفهان دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word بررسي تاثير زوج درماني به شيوه ايماگوتراپي بر افزايش صميميت زوجين مراجعه كننده به مراكز مشاوره در شهر اصفهان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word بررسي تاثير زوج درماني به شيوه ايماگوتراپي بر افزايش صميميت زوجين مراجعه كننده به مراكز مشاوره در شهر اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word بررسي تاثير زوج درماني به شيوه ايماگوتراپي بر افزايش صميميت زوجين مراجعه كننده به مراكز مشاوره در شهر اصفهان :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش هاي مشاوره (تازه ها و پژوهش هاي مشاوره)

تعداد صفحات :18

این پژوهش با هدف بررسی تاثیر زوج درمانی به شیوه ایماگوتراپی برافزایش صمیمیت زوجین صورت گرفت. روش تحقیق نیمه تجربی بود و از طرح پیش آزمون - پس آزمون با گروه كنترل استفاده شد. جامعه آماری شامل زوجینی بود كه به دلیل مشكلات مربوط به صمیمت به یكی از مراكز مشاوره شهر اصفهان در سال 1384 مراجعه كرده بودند. نمونه آماری شامل 32 زن و شوهر بود كه با روش نمونه گیری تصادفی منظم انتخاب شده و به طور تصادفی در گروه آزمایش و كنترل جایگزین شدند. ابزار اندازه گیری مقیاس صمیمیت زناشویی و پرسشنامه بررسی نیازهای صمیمیت بود. گروه آزمایش در 10 جلسه روانی - آموزشی مبتنی بر رویكرد ایماگوتراپی شركت كردند. یافته های تحقیق با استفاده از روش تحلیل كوواریانس تجزیه و تحلیل شد. نتایج تحقیق نشان داد كه كاربرد فنون روانی - آموزشی مبتنی بر نظریه ایماگوتراپی میزان صمیمیت زوجین را افزایش داده است. همچنین كاربرد تكنیك های ایماگوتراپی میزان صمیمیت عاطفی، عقلانی، جنسی و جسمانی زوجین را افزایش داده است.
كلید واژه:

لینک کمکی