فایل word استفاده از الگوريتم هاي فازي و GIS براي مكان يابي تجهيزات شهري (مطالعه موردي: محل دفن زباله شهر بابلسر)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word استفاده از الگوريتم هاي فازي و GIS براي مكان يابي تجهيزات شهري (مطالعه موردي: محل دفن زباله شهر بابلسر) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word استفاده از الگوريتم هاي فازي و GIS براي مكان يابي تجهيزات شهري (مطالعه موردي: محل دفن زباله شهر بابلسر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word استفاده از الگوريتم هاي فازي و GIS براي مكان يابي تجهيزات شهري (مطالعه موردي: محل دفن زباله شهر بابلسر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word استفاده از الگوريتم هاي فازي و GIS براي مكان يابي تجهيزات شهري (مطالعه موردي: محل دفن زباله شهر بابلسر) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : محيط شناسي

تعداد صفحات :16

شهر بابلسر با جمعیتی معادل 47927 نفر در سال 1384، روزانه 72.5 تن زباله تولید می كند. محل كنونی دفن زباله علاوه بر تكمیل ظرفیت از موقعیت محیطی كاملا نامناسبی بهره گرفته و آثار و آلودگی های زیست محیطی آن نه فقط در شرایط كنونی پدیدار شده بلكه در آینده نزدیك نیز آثار منفی خود را بهتر نشان داده و توسعه پایدار ناحیه غربی این شهر را با بحران مواجه خواهد ساخت. از میان روش های مختلف دفع زباله، روش دفن مواد زاید از مهم ترین روش هایی بوده كه مدیریت شهری این شهر طی 30 سال اخیر بر آن تكیه كرده است. نتایج بررسی موقعیت محل دفن زباله حاكی از نامساعد بودن محل دفن كنونی است كه در آن بسیاری از اصول، معیارها و ضوابط مكان گزینی نادیده گرفته شده و پیش بینی می شود كه در آینده نزدیك آثار زیست محیطی آن نمایان تر شود. در این پژوهش با استفاده از داده هایی چون فاصله از محدوده قانونی شهر، فاصله از جاده، توانایی اراضی، فاصله از عوارض مصنوع (روستا، تاسیسات و تجهیزات شهری، معادن) فاصله از گسل های منطقه، فاصله از آبهای سطحی منطقه، جهت باد، خاك شناسی، هیپستومتریك (طبقات ارتفاعی)، پوشش گیاهی، زمین شناسی و از طریق مدل های مختلف تلفیق اطلاعات و نقشه ها كه بر اساس مدل منطق فازی (Fuzzy Logic) تركیب شده اند، مکان های مناسب برای دفن بهداشتی مواد زاید مكان گزینی و در نقشه های مختلف ارایه شده است.
كلید واژه: GIS، بابلسر، تجهیزات شهری، محل دفن زباله، مكان یابی، منطق فازی

لینک کمکی