فایل word رخساره هاي ميكروسكپي و محيط هاي رسوبي سنگ هاي ترياس ناحيه نخلك در شمال خاوري نائين (ايران مركزي)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word رخساره هاي ميكروسكپي و محيط هاي رسوبي سنگ هاي ترياس ناحيه نخلك در شمال خاوري نائين (ايران مركزي) دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word رخساره هاي ميكروسكپي و محيط هاي رسوبي سنگ هاي ترياس ناحيه نخلك در شمال خاوري نائين (ايران مركزي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word رخساره هاي ميكروسكپي و محيط هاي رسوبي سنگ هاي ترياس ناحيه نخلك در شمال خاوري نائين (ايران مركزي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word رخساره هاي ميكروسكپي و محيط هاي رسوبي سنگ هاي ترياس ناحيه نخلك در شمال خاوري نائين (ايران مركزي) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم پايه (دانشگاه آزاد اسلامي)

تعداد صفحات :29

سنگ های تریاس ناحیه نخلك با ستبرای 2701 متر به سه سازند علم، باقرق و عشین تقسیم و تحت عنوان گروه نخلك در مجموع بین دو راندگی محدود می باشند. سازند علم با ستبرای 1298 متر به سن اسكیتین پسین- آنیزین میانی از دو گروه رخساره تشكیل شده است. یكی رخساره های كربناته كه در واحدهای قاعده ای و بالایی سازند دیده می شود و دیگری رخساره های آواری (عمدتا سنگ ماسه و شیل) بیشتر از نوع ولكانوژنیك كه در واحدهای بالایی سازند وجود دارند. بخش قاعده ای این سازند شامل رخساره های سنگ آهك االیتی دولومیتی شده، اسپارایت، پلمیكرایت االیتی، لیتیك آرنایت و اورتوكنگلومرایی است. از میان رخساره های كربناته، رخساره ااسپارایت تشكیل در محیط های كم عمق و پر انرژی را نشان می دهد. رخساره های االیتی در محیط های سدی االیتی و رخساره پلمیكرایت االیتی در محیط های بسته و محدودی مثل لاگون در محیط پادگانه قاره ای تشكیل شده اند. بخش آواری سازند علم شامل رخساره های لیتیك آرنایت، لیتیك گروكی توفی، كلكلیتایت، كنگلومرای میان سازندی، اورتو میكروكنگلومرا و كربناته بوده كه بصورت نهشته های توربیدایتی در محیط شیب قاره ای و به مقدار ناچیز در ناحیه برآمدگی قاره ای و پهنه های كف اقیانوسی بصورت ساختارهای بادزن های زیردریایی برجای گذاشته شده اند و جزوه توربیدایت های سیلیسی كلاستیك و آذر آواری هستند.سازند باقرق به ستبرای 1122 متر به سن آنیزین پسین؟- لادی نین میانی به طور عمده از رخساره های آواری دانه درشت، كنگلومرا به همراه سنگ ماسه و شیل تشكیل شده است. این سازند شامل رخساره های لیتیك آرنایت، كلكلیتایت، اورتومیكروكنگرومرا و فلدسپاتیك گری و كی می باشد. این سازند در محیط قاره ای توسط بادزن های آبرفتی، رودخانه های مئاندری و بریده بریده راسب شده اند.سازند عشین با ستبرای 281 متر به سن لادی نین پسین- كارنین پیشین؟ از رخساره های آواری (بیشتر سنگ ماسه دانه ریز و شیل) تشكیل شده است كه در بخش انتهایی ساختارهای بادزن های زیردریایی توسط جریان های آشفته در انتهای محیط شیب قاره ای تا پهنه های كف اقیانوسی راسب شده اند. مهمترین رخساره های این سازند، رخساره سنگ آهك میكروكریستالین آلوكمیكال و رخساره لیتیك گروكی می باشد.سنگ های تریاس نخلك كاملا با توالی های كربناته و پلاتفرمی تریاس زیرین و میانی ایران تفاوت دارند. تنها ردیف سنگی در ایران كه دارای شباهت هایی با تریاس نخلك است، تریاس آق دربند می باشد.
كلید واژه: گروه نخلك، تریاس، رخساره های میكروسكپی، محیط های قاره ای و دریایی، ‌ایران مركزی

لینک کمکی