فایل word الكترود يون - گزين جديد آهن (II) بر پايه - N فنيل آزا - 15- كران - 5 به عنوان حامل خنثي در ماتريس PVC

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل word الكترود يون - گزين جديد آهن (II) بر پايه - N فنيل آزا - 15- كران - 5 به عنوان حامل خنثي در ماتريس PVC دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word الكترود يون - گزين جديد آهن (II) بر پايه - N فنيل آزا - 15- كران - 5 به عنوان حامل خنثي در ماتريس PVC  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word الكترود يون - گزين جديد آهن (II) بر پايه - N فنيل آزا - 15- كران - 5 به عنوان حامل خنثي در ماتريس PVC،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word الكترود يون - گزين جديد آهن (II) بر پايه - N فنيل آزا - 15- كران - 5 به عنوان حامل خنثي در ماتريس PVC :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم پايه (دانشگاه آزاد اسلامي)

تعداد صفحات :17

آهن، بیست و ششمین عنصر در جدول تناوبی و یكی از جالب ترین عناصر قابل بحث می باشد كه بطور گسترده ای در زمین توزیع شده است. در این تحقیق، یك الكترود غشایی PVC برای یون آهن (II) بر پایه –N فنیل آزا- 15- كران- (NPA15C) 5 به عنوان یونوفور تهیه شد. این الكترود، ‌پاسخ نرنستی به یون های آهن (II) در محدوده غلظتی 1.0´10-6 تا 1.0´10-2 مولار با شیب 29.2±0.7 mV/decade نشان می دهد. زمان پاسخ آن كوتاه بوده (15 s) و بعد از دو ماه نیز پاسخ پایا و برگشت پذیری دارد. نتایج نشان می دهد كه این الكترود را می توان بدون مزاحمت در محیط های اتانولی (تا 20%) و دی اكسان (تا 5%)‌ به كار برد. مقدار ثابت تشكیل كمپلكس بین یونوفور و یون آهن (II) برای الكترود تعیین گردید. ضرایب گزینش پذیری برای یون آهن (II) به عنوان گونه آزمایشی نسبت به یون های مختلف ارزیابی شد. این الكترود برای اندازه گیری مقدار یون آهن (II) موجود در شربت فروس سولفات به كار گرفته شد.
كلید واژه: الكترود غشایی –N, PVC فنیل آزا- 15- كران- 5، ضرایب گزینش پذیری، آهن (II)

لینک کمکی